Nasi producenci

Sprzedaż urządzeń

Oferujemy dostawę, montaż i uruchomienie kompletnych urządzeń radiokomunikacji nawigacji oraz łączności i telewizji satelitarnej.

Wieloletnie doświadczenie w branży i profesjonalizm naszych pracowników, pozwalają nam służyć pomocą przy doborze odpowiednich urządzeń, dostosowanych do konkretnych wymagań Klientów.

Nasza oferta

Nawigacja

Wśród urządzeń nawigacyjnych zwracamy szczególną uwagę na produkty firm Kelvin Hughes: bezmagnetronowe nadajniki radarowe SharpEye, zintegrowane wskaźniki radarowe oraz VDR Danelec serii DM100 i ECDIS Danelec serii DM700/DM800.

Radiokomunikacja

Oferujemy pełne spektrum rozwiązań radiokomunikacyjnych: począwszy od kompletnych konsol GMDSS dla każdego obszaru żeglugi, poprzez radiotelefony VHF / DSC, do przenośnych radiotelefonów pracujących w paśmie VHF i UHF, w tym w wersjach wodoszczelnych lub iskrobezpiecznych.

Łączność satelitarna

Klientom, wymagającym dostępu do telefonu i Internetu podczas podróży proponujemy urządzenia łączności satelitarnej w systemach Inmarsat, Iridium oraz VSAT oraz szeroki asortyment planów taryfowych.

Dowiedz się więcej

Telewizja satelitarna

Dziś, łatwiej niż kiedykolwiek można cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez względu na akwen, odbywa się rejs. Morskie satelitarne anteny telewizyjne zapewniają dostęp do usług telewizji satelitarnej na całym świecie, obsługując wiele odbiorników, więc wszyscy na pokładzie moga oglądać to, czego zapragną.

Dowiedz się więcej

Łączność wewnętrzna

Oferujemy szeroki wybór systemów łączności wewnętrznej indywidualnie konfigurowanych w zależności od przeznaczenia jednostki oraz wymagań klasyfikatora.

Meteorologia

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży i zapoznania się z wyborem urządzeń do pomiaru i prezentacji ciśnienia atmosferycznego, temperatury i wilgotności powietrza oraz kierunku i siły wiatru.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Gabriela Kryszan
g.kryszan@epamarine.pl
tel. tel. +48 91 4350 700tel.

Dariusz Gaweł
d.gawel@epamarine.pl
tel. +48 91 4350 712