Epa Marine

O Firmie

Jako firma specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu nawigacji, radiotelekomunikacji, systemów satelitarnej transmisji danych. Kompleksowo łączymy wiedzę z zakresu elektroniki morskiej z nowoczesną technologią. Od lat projektujemy, dostarczamy i instalujemy rozwiązania dla nowo budowanych statków oraz już istniejących jednostek. EPA Marine Sp. z o.o. swoją działalność jako wyodrębnione przedsiębiorstwo rozpoczęła w 2010 roku. Wcześniej projekty realizowane były jako Dział Elektroniki Morskiej w strukturze EPA Sp. z o.o. utworzonej w 1988 roku.

Nieprzerwalnie od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w branży morskiej na całym świecie. Innowacyjność, rozwój i współpraca z najlepszymi producentami oraz inżynierami, pozwoliła nam uzyskać liczne świadectwa towarzystw klasyfikacyjnych. Otrzymane świadectwa, np.: DNV GL, PRS, BV czy ABS świadczą o naszym profesjonalizmie oraz najwyższej jakości świadczonych usług.

Nasza działalność obejmuje:

Wybrane realizacje

Łączność na statkach PŻM

Instalacja i uruchomienie systemów łączności satelitarnej i transmisji danych VSAT na ponad 30 statkach PŻM

Jachtowe systemy VSAT / TV SAT

Dostawa i uruchomienie satelitarnych systemów łączności i telewizji na luksusowych jachtach produkowanych przez stocznie Sunreef Yachts i Galeon

Działamy 24h/7, a nasze siedziby znajdują się w:

Dzięki temu jesteśmy jeszcze bliżej i działamy jeszcze szybciej!

Zaufali nam

Zaufali nam już m.in.: PŻM, Maersk Line, Unity Line, Euroafrica, Unibaltic, wśród polskich stoczni Stocznia Remontowa Gryfia S.A. oraz Remontowa S.A. Współpracujemy również ze stoczniami w Chinach.

EPA Marine Sp. z o.o

Mieszka I 81
71-011 Szczecin, Polska
NIP: 852-257-02-55
tel. +48 91 4350 700
fax. +48 91 4252 999
office@epamarine.pl